1
1

Bramkarz Rafał Misztal został wypożyczony do Widzewa

sobota, 02 lutego 2008 20:18
Rafal Misztal zagrał w dzisiejszym meczu z Lechem co prawda Puścil bramkę ale nie miał żadnych szans żeby  obronić. Trener Widzewa nie musi dalej sprawdzać Misztala ponieważ pracowal z nim wcześniej w GKS Bełchatów, i Świcie Nowy Dwór. 24-letni goalkeeper został wypożyczony z Bełchatowa na 3-miesiące. Jeśli praca Józefa Młynarczyka z Misztalem przyniesie dobre efekty to zostanie podpisany normalny kontrakt.Życzymy powodzenia w naszym Widzewie!

1 WIDZEW - LECH 1
W zakończonym przed momentem meczu sparingowym pomiędzy Widzewem Łódź, a Lechem Poznań padł remis 1:1.Spotkanie odbyło się na bocznej płycie boiska klubu ze stolicy Wielkopolski.
W pierwszej połowie spotkania główną rolę w obu ekipach odgrywali bramkarze - piłkarze jednej i drugiej drużyny oddali po dwa groźne strzały.
Druga połowa przebiegała niemal identycznie jak pierwsza odłona meczu - bardzo wyrównana gra.W drugich 45 minutach spotkania padły w końcu bramki.W 62. minucie ładną akcję przeprowadzili łodzianie, po której padł gol w wykonaniu Piotra Grzelczaka.Minęło dokładnie 10. minut gdy bramki doczekali się "lechici" - strzelcem okazał się Marcin Kikut, który uderzył z główki.

Mecz był bardzo wyrównany, a wynik spotkania całkowicie odzwierciedla jego cały przebieg.

Bramki: 62' - Grzelczak (Widzew), 72' - Kikut (Lech)

Składy:

Widzew: Hładowczak (46, Misztal), Kłos, Szymanek, Stawarczyk, Szeliga (52, Panka), Masłowski (86, Zwoliński), Vayer (74, Sokalski), Juszkiewicz, Budka, Grzelczak (78, M. Broź), Gustavo (65, Bogunović).
Lech: Kotorowski, Wojtkowiak, Tanevski (46, Midzierski), Kucharski, Kikut, Bandrowski (46, Zając), Scherfchen (61, Henríquez), Cueto, Injać (64, Szyszka), Rengifo, Pitry (61, Kononowicz).

sobota, 02 lutego 2008 12:33
W Sobotnim spotkaniu sparingowym Widzewa z Lechem Poznań wystapi Bramkarz Rafał Misztal,  ktory jeżeli dobrze sie zaprezentuje na szanse być  zmiennikiem Bartosza Fabiniaka. 24-letni bramkarz byl sowjego czasu uważany za wielki talent. Wszyscy mamy nadzieje ze Widzewiacy dadza z siebie wszystko w tym sparingu, życzymy  powodzenia całej drużynie  szcególnie Rafałowi  udanego wystepu :) i czystego konta w spotkaniu z Lechem!

sobota, 02 lutego 2008 10:33
Widzew sfinalizował bardzo ciekawy transfer - kupił 22-letniego Przemysława Oziębałę, z którym podpisał kontrakt na 5 lat.Ten bardzo młody i zdolny piłkarz występuje na pozycji napastnika.Poprzednio występował w Zagłębiu Sosnowiec, do którego trafił z drużyny Zielonych Żarki występującej w ligach okręgowych.

"Ozi" bo taki przydomek nosi Przemysław Oziębała - zwrócił na siebie uwagę podczas ligowego meczu Widzewa z Zagłębiem Sosnowiec.W jednym z ostrych starć został przypadkowo uderzony przez Ugo Ukaha i w ten sposób rozciął mu się łuk brwiowy.W tym momencie, zamiast zejść z boiska walczył do końca biegając z opatrunkiem na głowie!Ten piłkarz to prawdziwy "Wojownik" - a takich w Widzewie potrzeba.

Życzymy powodzenia w Naszym zespole i wielu sukcesów w życiu sportowym jak i osobistym.

piątek, 01 lutego 2008 13:29
Z Pewnością miła informacja dla wszystkich Widzewiaków Węgier Gabor Vayer w swoim debiucie zdobyl dwie bramki dla Łódźkiego Widzewa co dalo Widzewowi zwycięstwo nad wicemistrzem Polski GKS Bełchatów aktulanie spotkanie zakończylo sie wynikiem Widzew 2 : 1 GKS Jednakże bardziej niż Wynik cieszy Nas gra Naszego zespolu Widzew pokazał charakter :)
Życzymy Naszej Drużynie Dalszych sukcesów pozdrawiam Wszystkich Widzewiaków i odwiedzajacych tego Bloga wraz z kolegą postaramy sie jak najszybciej zamieszczać na blogu newsy jeszcze raz Gorąco Pozdrawiam